Hola, jsem Kristina Uhlířová

a pomáhám studentům rozmluvit se ve španělštině.

 

Jak vznikla láska ke španělštině?

Jako malá jsem poslouchala španělské písničky a koukala se na latinskoamerické telenovely v původním znění.  Pamatuji si, že jsem tehdy neměla žádné učebnice na španělštinu a ani jsem neměla možnost navštěvovat jazykový kurz, ale jednoduše jsem si ho díky jeho melodii zamilovala. Teprve na gymnáziu jsem měla tu možnost se ho začít učit naplno. Krajská kola konverzační soutěže ve španělštině mi pomohla získat sebedůvěru a já věděla, že se chci po maturitě věnovat pouze tomuto jazyku.

kristina uhlířová
kristina Uhlířová

Vzdělání a zkušenosti

V Liberci jsem vystudovala bakalářský obor na specializaci v pedagogice s angličtinou a španělštinou. Díky programu Erasmus jsem měla příležitost studovat v Granadě jeden semestr španělskou filologii.

Nadšení ze studia bylo tak velké, že jsem se rozhodla přihlásit se na navazující magisterské studium Španělské filologie v Olomouci.

Pouze studium jazyka mi nestačil, a proto jsem v létě 2015 odjela pracovat do jazykové školy v centru Barcelony jako marketingová asistentka. Hodnotím to jako nejlepší, co jsem mohla udělat. Obrovská zkušenost a skvělí noví kamarádi, to se jen tak nezapomene. 

Pracovních zkušeností není nikdy dost, a proto jsem jela na dva měsíce do Las Palmas na Kanárských ostrovech pracovat do vzdělávací agentury, kde jsem vytvářela online jazykové kurzy a sestavovala praktičtější jazykovou metodologii. 

Lektorka španělštiny

Už při škole jsem doučovala angličtinu a španělštinu, ale až po návratu z Barcelony mě oslovilo poměrně dost studentů, kteří si přáli, abych jim pomohla se rozmluvit ve španělstině. Proto vznikla ta myšlenka založit si fb stránku a web.

Vždy mě bavilo vytvářet pro studenty vlastní materiály. Nyní je tvořím i pro ostatní lektory španělštiny. Koukněte se do e-shopu, třeba se vám nějaký online kurz či studijní materiál  bude líbit a usnadní vám studium. V případě individuální spolupráce, podívejte se zde.

Prozradím vám něco navíc o mně. Pocházím ze Srbska a v Čechách žiju od 15, jsem ukecaná a velká optimistka, ráda poznávám nové lidi, mluvím česky, srbsky, anglicky a samozřejmě španělsky :), miluji dlouhé procházky a cestování, nejraději mám bílé polosladké víno a caffè latte.

 

kristina uhlířová

Máte zájem o spolupráci?Napište mi zprávu

Váš košík