page contents

Kvalitní výuka španělštiny

Jestli se chcete jazyku věnovat naplno, nabízím Vám kvalitní doučování španělštiny pro jednotlivce a pro firemní výuku, kdy vyhovím Vašim požadavkům. Můžete také vytvořit malou skupinku s  kamarády či kolegy a sdílet tak náklady na výuku.

Pozor! Výuka španělštiny přes Skype není pouhé telefonování v cizím jazyce.

Co o výuce přes Skype řekla má studentka:

„Výuka po skype mě překvapila, je to veliká úspora času, nemusím dojíždět za výukou, lze ji provádět z pohodlí domova, nebo kdekoliv a kdykoliv je nám to příjemné. Přitom kontakt s vyučujícím je totožný s realitou – můžete se vidět i slyšet, a nebo prostě jen vypnete kameru, není-li vám to příjemné. Můžete si psát prostřednictvím chatu, a nebo zaznamenat výuku a poté se k poznámkách vrátit. Výuka je přitom individuální, tempo je přesně podle mých potřeb. Mám přitom pocit, že se musím spolehnout sama na sebe, než když vyučující sedí vedle mě a tak jsem motivována k lepšímu výkonu.“ Ivana R.

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI

UČÍŠ POUZE PŘES SKYPE?
Především. Učím také doma studenty, kteří bydlí ve mém městě. V případě firemní výuky, dojíždím do firmy.
JAKÉ VÝHODY MÁ VÝUKA PŘES SKYPE?
Velkou výhodou toho je flexibilita  (čas výuky velice snadno přizpůsobím Vašim časovým možnostem)  pohodlí domova (nemusíte nikam dojíždět a ztrácet čas) a rozmanité studijní materiály  (pošlu různé interaktivní multimediální materiály.) Individuální přístup pomůže dosáhnout studijních cílů co nejefektivněji.
JAKÉ JSOU PODMÍNKY KURZŮ?
Každému nabízím úvodní hodinu zdarma v délce 30 minut. Pokud se rozhodnete pokračovat se mnou, můžete si vybrat jeden ze čtyř jazykových balíčků, který vám časově nejvíce vyhovuje. Máte možnost zrušit lekci minimálně 24 hodin předem. V případě zrušení lekce méně než 24 hodin předem vám bude naúčtována lekce v plné výši. Předplatné hodiny je potřeba vyčerpat do 6 měsíců od zakoupení, jinak na ně později nebudete mít nárok. Je důležité se v naplánovaný čas připojit na hodinu, protože v opačném případě nebude prodloužena. V případě, že hodina nebude moci započít z důvodu technických komplikací, hodina bude nahrazena v předem domluveném termínu.
MŮŽU SI ČASEM ZMĚNIT BALÍČEK?
Ano, není žádný problém. Po vyčerpání 10 předplatných hodin si můžete koupit nový balíček. Popřípadě, že si koupíte balíček D, ale časově to nebude stíhat a chcete výuku na 60 minut (balíček C), předplacený kredit se  vám od toho bude odečítat.

11 + 4 =