pinterest My title page contents

čekačka

🎉 Získejte svou vstupenku do světa španělského jazyka a kultury! 🎉
Kurz pro začátečníky španělštiny bude
již velmi brzy hotový. Přihlašte se na čekací listinu, abyste se o tom dozvěděli jako první a zároveň si mohli pořídit kurz s 20% slevou.

Získejte pevné základy ve španělštině a naučte se komunikovat se sebejistotou.

📆 Nezmeškejte tuto vzácnou příležitost obohatit své jazykové schopnosti a otevřít dveře do světa španělštiny!

P.S.: Prvním 5 studentům, kteří si pořídí kurz, pošlu domů kartičky na časování zcela zdarma.

l

Základy na jednom místě

V tomto kurzu se naučíte naprosté základy španělštiny.
Budete schopni se zeptat a odpovědět na základní informace – zeptat se na jméno, bydliště, časovat, říct, co se vám (ne)líbí, říct o plánech, co budete dělat příští víkend, atd.

Interaktivní cvičení

Všechna teorie bude mít i praktickou část. Pro osoby milující papír je cvičebnice v PDF k vytištění ideálním řešením. Pokud jste časteji na mobilu či tabletu, oceníte autokorektivní interaktivní cvičení. Jakmile vyplníte cvičení, budete vědět, co máte dobře a na čem musíte ještě zapracovat.

Poslechy a transkripce

Cílem je, abyste dokázali španělštinu použít prakticky. Musíte taky ale poslouchat, jak španělština zní. Díky poslechům a transkripcím vám to půjde mnohem snadněji.

Podívejte se na ukázky z kurzu

Kdo pro vás kurz připravil?

Jsem Kristy, lektorka španělštiny, která se narodila v Srbsku a díky mexickým telenovelám se zamilovala do španělštiny. A ta láska trvá dodnes. Vystudovala jsem angličtinu a španělštinu se zaměřením na vzdělání na Technické univerzitě v Liberci a následně španělskou filologii v Olomouci. Zkušenosti jsem získala na studijním pobytu v Granadě, pracovní stáži v jazykové škole v Barceloně a v Las Palmas. Své studenty motivuji, aby se zbavili strachu z mluvení a radovali se z vlastních pokroků a úspěchů.

Mezitím zůstaňme v kontaktu

Váš košík
0