pinterest My title page contents

Hola,

❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄

pokud ještě váháte, co si pořídit za dáreček pro stromeček🎁, ať už sobě nebo svým blízkým, tak vězte, že ode dnes si můžete objednat soukromý kurz španělštiny!!! 🇪🇸

Varianty dárkového poukazu:

5 soukromých hodin = 1 250 Kč

10 soukromých hodin = 2 350 Kč

Do poukazu je možné napsat osobní věnování. Po zaplacení faktury vám poukaz pošlu na email.

Všechny hodiny probíhají přes Skype.

Pozor! Výuka španělštiny přes Skype není pouhé telefonování v cizím jazyce, ale interaktivní způsob výuky

Co o výuce přes Skype řekla má studentka:

„Výuka po skype mě překvapila, je to veliká úspora času, nemusím dojíždět za výukou, lze ji provádět z pohodlí domova, nebo kdekoliv a kdykoliv je nám to příjemné. Přitom kontakt s vyučujícím je totožný s realitou – můžete se vidět i slyšet, a nebo prostě jen vypnete kameru, není-li vám to příjemné. Můžete si psát prostřednictvím chatu, a nebo zaznamenat výuku a poté se k poznámkách vrátit. Výuka je přitom individuální, tempo je přesně podle mých potřeb. Mám přitom pocit, že se musím spolehnout sama na sebe, než když vyučující sedí vedle mě a tak jsem motivována k lepšímu výkonu.“ Ivana R.

Velkou výhodou toho je flexibilita  (čas výuky velice snadno přizpůsobím vašim časovým možnostem)  pohodlí domova  (nemusíte nikam dojíždět a ztrácet čas) a rozmanité studijní materiály  (pošlu vám různé interaktivní multimediální materiály.) Individuální přístup vám pomůže dosáhnout studijních cílů co nejefektivněji.

❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄

🎀Vyberte si kurz, který vám nejvíce vyhovuje, a napište mi na info@clevermarketing.cz 💌

Budu se těšit.
Přeji krásný vánoční čas,

Kristina

Váš košík
0