Ovládejte 5 nejčastějších nástrah pro (věčné) začátečníky

Přihlaste se na 5denní minikurz, kde nejen objevíte 5 klíčových oblastí, které mohou být pro (věčné) studenty španělštiny náročné, ale také se naučíte praktické strategie, jak je překonat. Navíc si posílíte své znalosti díky zábavným a interaktivním cvičením!

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko Sí, chci se přihlásit souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a 1x za 2 týdny vám pošlu informace o kurzech španělštiny a dalších novinkách. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

Zdolejte začátečnícké obtíže ve španělštině

Každý den po dobu pěti dnů získáte přístup k jedné lekci v členské sekci, kde najdete krátké video a praktické cvičení. Stačí vám investovat maximálně 10 minut denně, abyste získali užitečné dovednosti a zlepšili se ve španělštině.

R
  • Mini kurz je pro začínající a věčné začátečníky španělštiny, ne pokročilé 
R

Přístup k celému minikurzu pouze 7 dní! Doporučení: 1 lekce/1 den

R
  • Cíl kurzu: Praktické využití a skutečné výsledky za 5 dní

2024 © mluvspanelsky.cz
Všechna práva vyhrazena

Tato stránka není součástí platformy Facebook nebo Meta. Tato stránka také NENÍ podporována Facebookem a to jakýmkoliv způsobem. FACEBOOK je chráněn ochrannou známkou korporace Meta.

Váš košík