pinterest My title page contents

Online kurz španělštiny:

Základní španělské fráze
aneb mluvte španělsky
od samého začátku

mluvte španělsky

PŘEDSTAVTE SI…

Z

Že se dokážete v pohodě domluvit španělsky na dovolené.

Z

Že se už nikdy nebudete cítit trapně, protože ničemu nerozumíte.

Z

Že překonáte ostych a už konečně začnete mluvit španělsky.

Z

Ten pocit, že porozumíte rodilým mluvčím.

PROČ JÍT DO TOHO?

PRO KOHO JE KURZ PŘÍNOSNÝ?

Online kurz španělštiny je vhodný pro všechny začátečníky

Když plánujete dovolenou do španělsky mluvící zemi

Španělština je druhým nejpoužívanějším jazykem na světě a její vliv je každým dnem větší. Mluví jí více než 500 milionů rodilých mluvčí. Španělsky se domluvíte ve 21 zemích světa, kde je úředním jazykem.

Když si nepřejete hned umět složitou gramatiku

Bez gramatiky se jazyk sice pořádně nenaučíte, ale taky vás nesmí blokovat, abyste už konečně začali mluvit. 

Když chcete už konečně mluvit ve větách

Pokud jste ještě nenašli odvahu se na něco zeptat ve španělštině, teď to určitě dokážete.

Když si přejete komunikovat na běžná témata

Ten pocit mluvit španělsky s rodilými mluvčími je k nezaplacení.

PŘES 3 HODINY

NAMLUVENÉHO OBSAHU

VÝHODY

CO VŠE NAJDETE V KURZU

VÝHODY

+ BONUSY
SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ

Z

Audio namluvené rodilým mluvčím

Z

Příručku s překladem

Z

Myšlenkové mapy se slovní zásobou

Ukázka audia

o namluvil Sebastian Miranda Rubianes | Ir de compras

Ukázková lekce ZDARMA

 

REFERENCE

KDO MŮJ KURZ DOPORUČUJE?

Děkuji Kristy za tento praktický kurz. Jsem „věčný začátečník“ se španělštinou. Tento kurz mi pomohl zorientovat se zejména v základních situacích, do kterých se běžně na dovolené dostanu a to bylo pro mě velmi přínosné a užitečné. Výbornou pomůckou je ověřovací test. Skvělá je forma online, kdy se můžu učit podle svého tempa, zapisovat poznámky apod. Těším se, až prakticky využiji moje nově nabyté španělské fráze 🙂 …a bude to už brzy! Muchas gracias, Kristy!!!

Jarmila Lettovská

Key account manager

Toto je nejlepší kurz pro začátečníky, který jsem kdy měla na cizí jazyk. A když je to ještě přes internet, tak jsem ze začátku nevěřila, že by to mohlo být tak účinné, a přitom tak jednoduché… Online kurz je prakticky zaměřený, zábavný a efektivní. Líbí se mi testy na ověření znalostí v každé lekci, a hlavně myšlenkové mapy. Výborný nápad a způsob, jak se přimět ke každodennímu studiu cizího jazyka. Díky online kurzu od Kristiny se moje zvědavost proměnila v hlubší zájem o studium španělského jazyka. Proto ho vřele doporučuji každému.

Kateřina Palátová

PŘEJETE SI TAKY UMĚT ŠPANĚLSKY?

O MNĚ

PROČ JSEM VYTVOŘILA ONLINE KURZ ŠPANĚLŠTINY?

Přes 5 let se věnuji výuce španělštiny a vypozorovala jsem, že se spousta z vás bojí mluvit španělsky. Myslíte si, že je potřeba se učit několik let, abyste byli schopni se domluvit. 

Přišlo mi to velká škoda obírat se o možnost aspoň to zkusit na dovolené. Ten pocit mluvit španělsky s rodilými mluvčími je k nezaplacení, a opravdu se španělsky nemusíte učit roky, abyste to dokázali.

Ze začátku vám bude stačit naučit se základní fráze, které je ale potřeba ihned uplatnit. Jedině takhle se vám zaryjí do paměti. 

Kurz jsem vytvořila proto, aby vám pomohl domluvit se na dovolené v běžných situacích, jako např.: zeptat se, kde jsou záchody, co kolik stojí, co dělat, když vás někdo okrade atd..

VÝHODNÁ CENA

Kurz si nyní pořídíte za výhodnou cenu

FAQ

Možná vás napadají tyto otázky

Je tento kurz pro mě, i když základy španělštiny ovládám?

Pokud už zvládáte základní fráze a rozumíte aspoň trošku rodilým mluvčím, tak tento kurz není pro vás. Pokud si nejste jisti svými znalostmi základů španělštiny, umíte jen pár slovíček a stále máte strach z mluvení, tak je tento kurz pro vás ideální.

Pomůže mi tento kurz domluvit se?

Dá vám určitě pevné základy, abyste se domluvili v běžných situacích co nejjednodušším způsobem. Pomůže vám překonat strach se na něco zeptat. Pochopíte, že nepotřebujete složité věty, abyste komunikovali. Pokud ale potřebujete vést dlouhé rozhovory, tak vám v tom kurz nepomůže. V tom případě je nutná jak gramatika, tak i rozsáhlá slovní zásoba.

Jak vstoupím do kurzu?

Po zaplacení dostanete přístup do členské sekce, kde najdete všechny kapitoly a podkapitoly. Na váš e-mail vám přijdou údaje k přihlášení. Heslo si poté můžete nastavit vlastní. Do kurzu se můžete kdykoliv přihlásit a odhlásit po dobu vašeho členství.

Co když v kurzu nenajdu fráze, které bych potřeboval/a?

Ano, to se může stát. Určitě tam nenajdete úplně vše, jelikož by to byl kurz na roky a bylo by toho opravdu moc. Fráze jsem si vybírala podle zkušenosti s mými studenty, a z tohoto důvodu jsem pečlivě zařadila jen ty, které hodnotím jako nejdůležitější a nejpraktičtější. 

Jak dlouho bude kurz trvat?

Kurz trvá jeden rok od zakoupení. Nedala jsem neomezený přístup, jelikož si přeji, abyste si z toho kurzu odnesli co nejvíc. 

A co když se mi to nebude líbit?

Hodně mi záleží na vaší spokojenosti, a proto jsem kurz vytvářela s maximální péčí, aby vám co nejvíce pomohl. Dala jsem do něj fráze, které považuji za důležité, a stojím si za kvalitou produktu. Pokud ale zjistíte, že vám kurz nevyhovuje, dávám GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do 14 dnů od zaplacení kurzu a já vám peníze vrátím. 

Nezmeškejte jedinečnou možnost se naučit španělské fráze online

Jdu do tohoPřeji si vědět více informací