Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

Vaše údaje jsou u mě v bezpečí

Já, Kristina Uhlirova, fyzická osoba podnikající dle živnostenského listu, IČ 01828673, provozuji webovou stránku www.mluvspanelsky.cz.

______________________________________________________________________________________________________________

Zpracovávám osobní údaje, které mi svěříte sami, a to z následujících důvodů (pro naplnění těchto účelů):

 • Poskytování služeb
  Vaše osobní údaje, především fakturační údaje a kontaktní údaje, potřebuji k plnění smlouvy při poskytnutí jazykových služeb, zasílání studijních materiálů, informování o španělské kultuře, atd.).
 • Vedení účetnictví
  Jste-li mými zákazníky, vaše osobní údaje (fakturační údaje) potřebuji pro vystavování a evidenci daňových dokladů.
 • Marketing – zasílání newsletterů
  Vaše osobní údaje, jméno a e-mail, používám za účelem přímého marketingu – zasílání obchodních sdělení, a to jedině dle oprávněného zájmu.Newslettery a další novinky, které se týkají španělského jazyka a kultury pouze pokud stáhnete e-book Malá příručka španělštiny budete dostávatPokud nejste naším zákazníkem, zasíláme vám tyto newslettery jen na základě vašeho souhlasu, po dobu 5 let od udělení. V obou případech můžete tento souhlas odvolat použitím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném e-mailu. Pokud narazíme na zajímavou tvorbu někoho dalšího, související s naším oborem, rádi vám jeho práci v e-mailu doporučíme.
 • Fotografie z výuky
  Jen s vaším souhlasem zveřejním vaši fotku na svém facebookovém účtu. Dále je můžu použít na svém webu.

Vaše osobní údaje si ponechávám po dobu 5 let od udělení souhlasu, nebo pokud zákon nestanoví delší dobu k jejich uchování.

Z databáze, ve které vedu pouze vaše jméno a e-mailovou adresu, se můžete kdykoliv odhlásit. Vaši e-mailovou adresu budu využívat k zasílání e-mailů s informacemi o mé on-line i off-line činnosti, o novinkách na webu www.mluvspanelsky.cz a pro zasílání obchodních sdělení týkajících se mé podnikatelské činnosti.

 

Váš košík